Вибране
Всього товарів:
0
Будь ласка, залиште свої контакти та бажану дату примірки. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Thank you for the application

Our manager will contact you soon

Blonde&Bride

Blonde&BrideRara Avis

Для сміливих і неординарних особистостей. У колекціях Rara Avis завжди знайдеться те саме плаття, вишукану білизну, зручне взуття і незвичайний аксесуар. «Вона дійсно особлива» – кажуть про володарку Rara Avis, кожна деталь вражає і змушує вас мріяти про щось більше!

Переглянути колекції
Ange Etoiles

Ange Etoiles – це беззастережна любов до класики. Лінії Ange Etoiles включають сукні для наречених і дітей, аксесуари. У колекціях Ali D’amore, AErialiry Collection, Charme Collection враховані не тільки найостанніші тенденції, але і комфорт власниць прекрасних образів!

Переглянути колекції
Blammo-Biamo

Blammo-Biamo стала частиною великої і дружної сім’ї Rara Avis Group в 2017 році. Логотип бренду – легка, яскрава, елегантна метелик – говорить про настрої своїх шанувальниць. Колекції Dream Ocean і The Rise включають сукні та аксесуари!

Переглянути колекції
Плаття
Аксесуари
Будуар
Взуття
Нові колекції 2022
Alice
Black Mirror
Alice
Fairy tale
Alice
Amore Mio
Alice
Fall in love
Alice
Galaxy
Alice
Oazis
Сервіс

Весільний сервіс включає в себе різні послуги для виконання всіх ваших бажань! Підготовка до весілля може стати комфортніше і приємніше, якщо ви вирішите скористатися допомогою фахівців консьєрж-сервісу. Ваш особистий помічник, весільний шопер або консультант з усіх питань – наш персонал з розумінням ставиться до кожного клієнта і надасть в короткі терміни будь-яку послугу або товар.

Детальніше
Каталог

Наше прагнення – дарувати клієнтам мрії без кордонів, а наша місія – втілювати ці мрії в реальність. Ваша найкраща сукня точно знайдеться в Blonde&Bride!

До каталогу

Поверніть пристрій