Вибране
Всього товарів:
0
Будь ласка, залиште свої контакти та бажану дату примірки. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Thank you for the application

Our manager will contact you soon

Blonde&Bride

Blonde&BrideRara Avis

Для сміливих і неординарних особистостей. У колекціях Rara Avis завжди знайдеться те саме плаття, вишукану білизну, зручне взуття і незвичайний аксесуар. «Вона дійсно особлива» – кажуть про володарку Rara Avis, кожна деталь вражає і змушує вас мріяти про щось більше!

Переглянути колекції
Ange Etoiles

Ange Etoiles – це беззастережна любов до класики. Лінії Ange Etoiles включають сукні для наречених і дітей, аксесуари. У колекціях Ali D’amore, AErialiry Collection, Charme Collection враховані не тільки найостанніші тенденції, але і комфорт власниць прекрасних образів!

Переглянути колекції
Blammo-Biamo

Blammo-Biamo стала частиною великої і дружної сім’ї Rara Avis Group в 2017 році. Логотип бренду – легка, яскрава, елегантна метелик – говорить про настрої своїх шанувальниць. Колекції Dream Ocean і The Rise включають сукні та аксесуари!

Переглянути колекції
Плаття
Аксесуари
Будуар
Взуття
Сервіс

Весільний сервіс включає в себе різні послуги для виконання всіх ваших бажань! Підготовка до весілля може стати комфортніше і приємніше, якщо ви вирішите скористатися допомогою фахівців консьєрж-сервісу. Ваш особистий помічник, весільний шопер або консультант з усіх питань – наш персонал з розумінням ставиться до кожного клієнта і надасть в короткі терміни будь-яку послугу або товар.

Детальніше
Каталог

Наше прагнення – дарувати клієнтам мрії без кордонів, а наша місія – втілювати ці мрії в реальність. Ваша найкраща сукня точно знайдеться в Blonde&Bride!

До каталогу

Поверніть пристрій