Вибране
Всього товарів:
0
Будь ласка, залиште свої контакти та бажану дату примірки. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Thank you for the application

Our manager will contact you soon

BLONDE&BRIDE_reception
Про нас

BLONDE&BRIDE — це мистецтво на рівні життєвих практик. Наше прагнення – дарувати клієнтам мрії без кордонів, а наша місія – втілювати ці мрії в реальність.

З першим кроком в унікальне весільне простір BLONDE&BRIDE, ви потрапляєте в високоякісний сервіс і мистецтво створення елегантного чарівництва з урахуванням останніх тенденцій і індивідуальних побажань кожної нареченої, подружки нареченої, випускниці, гості особливих чи урочистих заходів.

Знайомство з нашими брендами створює мрію і дозволяє інакше поглянути на весільне вбрання. В BLONDE&BRIDE представлено різноманіття суконь як для класичних церемоній, так і для урочистостей в екзотичних куточках світу.

Ми відкриємо досконалість образів c Rara Avis, Ange Etoiles, Blammo-Biamo і іншими дивовижними брендами. Познайомимо з колекціями Wild Soul, Floral Paradise, Luxury, Wedding Bloom, Ali D’amore, Aereality, Dream Ocean, The Rise. Здивуємо неординарними поєднаннями і обов’язково підберемо те саме плаття!

Інноваційність і творчий підхід

Тримати руку на пульсі часу, впроваджувати нові методи роботи, експериментувати і дивувати клієнтів неординарними ідеями. Творчий потенціал нашої команди – найцінніший ресурс, і ми всіляко прагнемо його реалізувати максимально ефективно.

Досконалість продуктів і послуг

З величезного потоку гучних імен, нескінченного розмаїття стилів і напрямків BLONDE&BRIDE бездоганно вибирає для своїх клієнтів тільки найдосконаліше і вражаюче – то, що здатне зробити життя гармонійної і прекрасною!

BLONDE&BRIDE
Бути кращими в роботі

Невпинно вдосконалюватися, ніколи не зупинятися на досягнутому, постійно розвиватися, здобувати нові знання та навички, покращувати якість роботи і підвищувати рівень обслуговування клієнтів.

BLONDE&BRIDE

Це гармонійна атмосфера, зручне розташування в самому центрі Києва, ексклюзивний інтер’єр і кращі бренди. Все це робить наш салон комфортним місцем для творчості і творення неповторних весільних образів.

У 2019 ми заснували перший в Україні Concept Store. Почавши з простору модного одягу, BLONDE&BRIDE поступово трансформувався в унікальну лабораторію стилю, майданчик для обміну досвідом і спільного креативу яскравих талановитих представників модної спільноти!