Вибране
Всього товарів:
0
Будь ласка, залиште свої контакти та бажану дату примірки. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Thank you for the application

Our manager will contact you soon

Сервіс

Для зручності клієнтів консьєрж-служба BLONDE&BRIDE пропонує організувати примірку або доставити покупки в зручне місце.

Наша команда попередньо складе кілька образів, а консультант погодить зручний час для перегляду і обговорення.

BLONDE&BRIDE створює комфорт з першого звернення в наш весільний простір. Ми хочемо, щоб ваше свято розпочалося прямо зараз!

blonde_and_bride
Сервіс «Ранок нареченої»

Ваш особливий день повинен бути по-справжньому щасливим. З ніжним промінцем сонця, в дрібницях деталей і при зустрічі кожної посмішки. Адже сьогодні все навколо незвично, повітряно і світло.

Ви прокинулися з трепетним хвилюванням і завмиранням серця: сьогодні ваш день! Будь-яке переживання ми перетворюємо в приємне хвилювання. Ніякої метушні, паніки, побоювання щось забути, не встигнути або зробити не так.

Ви насолоджуєтеся кожною секундою цього прекрасного, довгоочікуваного дня, ранок якої настав та ніколи більше не повториться. Це ваша незабутня казка …

Наші дівчата допоможуть відчути себе принцесою і подбають про всі деталі весільного образу!

blonde_bride_bag
Консьєрж-сервіс

Це незамінний варіант для дівчат, у яких божевільний ритм життя і немає часу на поїздки в пошуках потрібного сукні. А також, для тих, хто не може відразу забрати свою покупку з салону.

Команда BLONDE&BRIDE легко вирішила це питання. Ми забезпечуємо доставку в будь-який зручний час в будь-яку зручну точку міста.

Ви можете не хвилюватися про збереження речей – наші дівчата супроводжують всі покупки!

Подарункові карти

Для зручності клієнтів і спрощення процедури вибору подарунків, BLONDE&BRIDE пропонує скористатися послугою подарункових сертифікатів. Номінал, стиль і презентацію ми обов’язково погодимо з вашими побажаннями.

B&B